Inchiriere In Regim Hotelier Catre O Escorta !

Adaugata la 22.01.2018 de J. C.

Buna ziua,detin un imobil pe care il inchiriez in regim hotelier,daca se dovedeste ca persoana catre care am inchiriat practica prostitutia acolo,eu ce risc?amenda pentru acceptarea sau tolerarea practicarii acestor fapte acolo?sa fiu acuzat de proxenetism conform art.213,alin.1(Determinarea sau înlesnirea practic?rii prostitu?iei ori ob?inerea de foloase patrimoniale de pe urma practic?rii prostitu?iei de c?tre una sau mai multe persoane se pedepse?te cu închisoarea de la 2 la 7 ani ?i interzicerea exercit?rii unor drepturi.)?